Jakie dokumenty potrzebuję aby wyjechać do pracy w Holandii

- dowód osobisty / paszport (dokument w złym stanie lub nieczytelny skutkuje automatycznym odesłaniem do Polski oraz poniesieniem kosztów transportu)
- konto walutowe imienne + karta bankomatowa
- sądowe zaświadczenie o niekaralności (mężczyźni)
- sofi numer w oryginale ( jeżeli został wyrobiony)

Czy praca jest legalna ?

Praca jest w pełni legalna, umowa o pracę tymczasową zawierana jest w Holandii z pracodawcą czyli Ruigrok Productie B.V. Czas pracy i wynagrodzenie w naszej firmie jest zgodne z ustawodawstwem holenderskim.

Jak długo czeka się na wyjazd po zarejestrowaniu?

Wypełniając zamieszczony formularz zgłoszeniowy dane kandydatów sprawdzane są pod kątem Doświadczenia, wymagań i dostępności aktualnych ofert, wyjazd może nastąpić 2 dni po rejestracji ,tydzień lub po kilku tygodniach.

Czy mogę wyjechać do pracy bez posiadania numeru BSN (Sofi)?

W momencie wyjazdu numer Sofi nie jest obowiązkowy, po przyjezdzie do Holandii pomagamy w złożeniu odpowiednich deklaracji w celu jego wyrobienia w Urzędzie Gminy.

Czy jestem ubezpieczony w momencie podjęcia pracy?

Tak.Ruigrok Productie B.V. zapewnia pracownicze ubezpieczenie zdrowotne , obowiązuje ono w trakcie pracy jak i poza nią. Koszt ubezpieczenia jest jednakowy dla wszystkich pracowników.

W jakiej formie wypłacane jest wynagrodzenie?

Pracownik otrzymuje cotygodniowe przelewy na wskazane konto bankowe (najczęściej jest to piątek), oraz szczegółowe rozliczenie za przepracowany tydzień.

Jak wygląda zakwaterowanie ?

Zakwaterowanie obejmuje pokoje 2-4 osobowe w hotelach pracowniczych lub domkach (55 - 95 euro/osobę). Wszystkie lokacje wyposażone są w kuchnie, łazienki, lodówki, pralki, Wi-Fi. Koszt Istnieje możliwość zakwaterowania pary razem, koszt pokoju około 95 euro/osobę.

Jak dojeżdżamy do pracy ?

Dojazd do miejsca pracy obejmuje:
*Rower (odległość do pracy nieprzekraczająca 7 km)
*bus firmowy (bezpłatny)

Czy firma organizuje transport do Holandii ?

Tak. Organizujemy przejazd Firmą Przewozową GtvBus, naszym zaufanym partnerem w transporcie. Organizujemy wyjazdy z całej Polski. Przejazd jest kredytowany. www.gtvbus.pl

Co zabieram ze sobą wyjeżdżając do pracy ?

* poduszkę, śpiwór/kołdra, oraz prześcieradło *naczynia kuchenne (.kubek, talerz , sztućce,garnek itp.) *buty robocze (z metalowymi noskami) *ważny i nie uszkodzony dowód osobisty lub paszport *Sofi numer w oryginale jeżeli jest wyrobiony *dokumenty bankowe (nr. konta walutowego ,oraz karta do bankomatu) *gotówkę na pierwsze dwa tygodnie (wyżywienie we własnym zakresie)