Hurtownia - order picker - praca tymczasowa
Lokalizacja:

Holandia

/ Status oferty:

Aktywna

/ Zarobki:

12,55 Euro brutto/ godzina,

 cotygodniowa wypłata na konto

Opis Stanowiska

  • Praca na hali ciepłej
  • Zbieranie zamówień za pomocą zestawu słuchawkowego

Wymagania

  • Dyspozycyjność minimum 8 tygodni
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane prawo jazdy
  • Zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy

  • Legalne zatrudnienie
  • Gwarancja 38,5 h / tydzień
  • Opiekę polskich koordynatorów
  • Cotygodniowa wypłata na konto
  • Kredytowany przejazd Polska - Holandia
  • Zakwaterowanie
  • Darmowy transport z lokacji do pracy
  • Możliwość długoterminowej współpracy
Podstawowa stawka to: 10,77 euro do, której doliczamy:
  • Dodatek wakacyjny w wysokości 0,86 euro (płacone co tydzień);
  • Godziny urlopowe wypłacane w kwocie 0,92 euro (płacone po zjeździe do Polski);
Stawka godzinowa brutto z wyżej wymienionymi dodatkami wynosi 12,55 euro

Wypełnienie formularza aplikacyjnego jest dla nas równoznaczne z przesłaniem CV.

Numer KRAZ 16404

Ogłoszenie kierowane jest przez firmę Ruigrok Productie B.V.

Jeśli masz więcej pytań dotyczących oferty lub rekrutacji zadzwoń pod jeden z numerów:

+48 604 521 233  +48 728 321 387

Jeśli chcesz aplikować na tą ofertę pracy – wypełnij formularz poniżej: