REJESTRACJA

Oferty pracy RUIGROK

Cebulki kwiatowe – praca przy taśmie

Opis stanowiska:

  • Praca przy taśmie
  • Sortowanie, pakowanie cebulek kwiatowych
  • Sadzenie cebulek do doniczek

Wymagania:

  • Dyspozycyjność minimum 8 tygodni
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane prawo jazdy
  • Zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie
  • Gwarancja min. 38,5 h pracy / tydzień
  • Opiekę polskich koordynatorów
  • Cotygodniowa wypłata na konto
  • Kredytowany przejazd Polska - Holandia
  • Zakwaterowanie
  • Darmowy transport z lokacji do pracy
  • Możliwość długoterminowej współpracy
  • Podstawowa stawka to: 11,14 euro do, której doliczamy:

    - Dodatek wakacyjny w wysokości 0,89 euro (płacone co tydzień);
    - Godziny urlopowe wypłacane w kwocie 0,95 euro (płacone po zjeździe do Polski).

    Stawka godzinowa brutto z wyżej wymienionymi dodatkami wynosi 12,98 euro.

    Wypełnienie formularza aplikacyjnego jest dla nas równoznaczne z przesłaniem CV.

    Numer KRAZ 16404 Ogłoszenie kierowane jest przez firmę Ruigrok Productie B.V.
Dziękujemy! Jeszcze tylko kilka informacji...

Wyjedź
do pracy w Holandii!

Praca w Holandii – cebulki kwiatowe

Jesteś zainteresowany wyjazdem do malowniczej Holandii? Ten kraj słynie z produkcji kwiatów, głównie tulipanów i storczyków. A co powiesz na pracę przy cebulkach kwiatowych? Holandia jako jeden z największych eksporterów kwiatów w Europie poszukuje pracowników przez cały rok. Zapoznaj się z naszą ofertą pracy przy cebulkach kwiatowych w Holandii, być może jest ona właśnie dla Ciebie.

Praca Holandia cebulki – na czym polega?

Pracę przy cebulkach kwiatowych w Holandii można wykonywać na różnych etapach produkcji. Nasza oferta skupia się na pracy przy taśmie. Polega ona na sortowaniu cebulek według rozmiaru i jakości, pakowaniu, sadzeniu cebulek do doniczek.

W pracy przy sortowaniu cebulek w Holandii ważna jest dokładność, sumienność i zaangażowanie. Jeśli jesteś energiczną i zaradną osobą, a do tego lubisz rośliny i ich pielęgnowanie, ta oferta pracy w Holandii jest właśnie dla Ciebie.

Poznaj zalety pracy w Holandii przy cebulkach kwiatowych

Jakie są najważniejsze zalety pracy przy cebulkach kwiatowych w Holandii? Z pewnością możliwość zarobienia większych pieniędzy. Co jeszcze? Ruigrok zapewnia bezpieczny, kredytowany przejazd z Polski do miejsca pracy w Holandii. Oznacza to, że za podróż uregulujesz rachunek dopiero po pierwszej wypłacie, którą otrzymasz po pierwszym przepracowanym tygodniu. Ruigrok gwarantuje jeden z najważniejszych punktów z listy – legalne zatrudnienie. Każdego dnia masz również zapewniony darmowy transport z miejsca zakwaterowania do pracy w Holandii.

W ofercie cebulki kwiatowe przy taśmie widnieje informacja o wymogu dyspozycyjności minimum 8 tygodni, ale jest możliwość przedłużenia umowy i długoterminowej współpracy.

Umiejętność posługiwania się językiem angielskim masz na niskim poziomie? Dzięki obecności polskich koordynatorów na miejscu na pewno nie poczujesz się osamotniony i uzyskasz odpowiedź na każde pytanie. Język angielski jest mile widziany, jednak nie jest obowiązkowy. Możesz pracować w Holandii przy cebulkach kwiatowych bez znajomości języka!

Oferta pracy przy cebulkach kwiatowych dla par

Marzy Ci się, aby móc wyjechać do pracy z ukochaną osobą? Teraz to możliwe. Oferta pracy przy cebulkach kwiatowych w Holandii jest skierowana również do par. Jeśli macie ochotę zobaczyć razem piękną Holandię, spróbować czegoś nowego, zdobyć nowe umiejętności i nawiązać nowe przyjaźnie. Ruigrok wychodzi naprzeciw Waszym oczekiwaniom i już teraz macie możliwość zarezerwowania sobie podwójnego pokoju w miejscu Waszego zakwaterowania w Holandii.

Cebulki Kwiatowe Holandia - zapisz się!

Ikona Ikona

Zadzwoń

Jeśli masz więcej pytań

+ 48 604 521 233 + 48 728 321 387