REJESTRACJA

Oferty pracy RUIGROK

Hurtownia – mroźnia – order picker

Opis stanowiska:

 • Praca na hali o temperaturze do -18 stopni
 • Zbieranie zamówień za pomocą zestawu słuchawkowego

Wymagania:

 • Dyspozycyjność minimum 8 tygodni
 • Mile widziana znajomość języka angielskiego
 • Mile widziane prawo jazdy
 • Zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

 • Legalne zatrudnienie
 • Gwarancja min. 38,5 h / tydzień
 • Opiekę polskich koordynatorów
 • Cotygodniowa wypłata na konto
 • Kredytowany przejazd Polska - Holandia
 • Zakwaterowanie
 • Darmowy transport z lokacji do pracy
 • Możliwość długoterminowej współpracy
 • Podstawowa stawka to: 13,43 euro do, której doliczamy:

  - Dodatek wakacyjny w wysokości 1.17 euro (płacone co tydzień);
  - Godziny urlopowe wypłacane w kwocie 1.15 euro (płacone po zjeździe do Polski).

  Stawka godzinowa brutto z wyżej wymienionymi dodatkami wynosi 15,74 euro.

  Wypełnienie formularza aplikacyjnego jest dla nas równoznaczne z przesłaniem CV.

  Numer KRAZ 16404 Ogłoszenie kierowane jest przez firmę Ruigrok Productie B.V.
Dziękujemy! Jeszcze tylko kilka informacji...

Wyjedź
do pracy w Holandii!

Praca Order Picker w Holandii - Mroźnia

Szukasz pracy i rozważasz wyjazd za granicę? Pracuj w Holandii od zaraz! Mamy dla Ciebie ofertę pracy w Holandii na stanowisko order picker w mroźni. Jest to świetna okazja do spróbowania czegoś nowego, podjęcia swojej pierwszej pracy lub skorzystania z okazji, by wspomóc rodzinny budżet, poduczyć się obcego języka i nabrać doświadczenia w pracy jako order picker.

Praca jako order picker w Holandii – co należy wiedzieć?

Praca na stanowisku order picker w Holandii wymaga przede wszystkim dobrej organizacji. Będziesz odpowiedzialny za kompletowanie zamówień przy użyciu systemu słuchawkowego, nazywanego potocznie voicepick. Dzięki temu systemowi pracownik jest w stałym kontakcie ze swoim przełożonym. Praca zazwyczaj odbywa się w hurtowni, w tym przypadku w mroźni, przy temperaturze – 18 stopni Celsjusza. Jest to oferta pracy w Holandii skierowana dla osób zaangażowanych, którym niestraszna niższa temperatura. Każdy pracownik na stanowisku order picker w Holandii dostaje komplet odpowiednich ubrań do pracy i jest do niej wcześniej przygotowywany.

Praca order picker w Holandii – zalety pracy z Ruigrok

Firma Ruigrok w swoich ofertach pracy w Holandii zawiera wiele korzyści dla pracowników, dzięki którym taki wyjazd jest dużą możliwością na zdobycie doświadczenia, pozyskania nowych umiejętności z gwarancją bezpiecznej podróży i pobytu na miejscu. Osoby zainteresowane pracą order picker w Holandii, lecz nie znające języka, nie muszą mieć obaw. Język angielski jest mile widziany, ale nie jest obowiązkowy. Co więcej, na miejscu obecni są zawsze polscy koordynatorzy, którzy pomogą, wytłumaczą i doradzą. Dlatego możesz spokojnie wyjechać do pracy w Holandii bez znajomości języka!

Ruigrok zapewnia każdemu pracownikowi, kredytowany przejazd z Polski do Holandii. Jeśli chwilowo nie posiadasz pieniędzy na podróż do pracy order picker w Holandii, zapłacisz za przejazd po pierwszej wypłacie. Zgodnie z holenderskim prawem wynagrodzenie jest wypłacane na konto co tydzień. Nie musisz się też martwić o przejazd do miejsca pracy. Każdego dnia masz zapewniony darmowy transport z miejsca zamieszkania do zakładu pracy.

Oferta pracy w hurtowni w Holandii dla par

Chcesz wyjechać do pracy w Holandii, ale niekoniecznie chcesz rozstawać się z ukochaną osobą na dłuższy czas? A co powiesz na wyjazd we dwoje? Ruigrok przygotował tę ofertę również dla osób chcących wyjechać razem do pracy w Holandii. Jest możliwość zarezerwowania podwójnego pokoju w miejscu zakwaterowania. Wyjedź do pracy w Holandii dla par już w najbliższa sobotę!

Ikona Ikona

Zadzwoń

Jeśli masz więcej pytań

+ 48 604 521 233 + 48 728 321 387
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2022 RUIGROK Polityka prywatności