REJESTRACJA

Oferty pracy RUIGROK

Hurtownia – wózki widłowe

Opis stanowiska:

  • Praca w hurtowni
  • Obsługa wózka widłowego bocznego wysokiego składowania

Wymagania:

  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Doświadczenie w pracy na wózkach widłowych bocznego składowania
  • Doświadczenie w pracy na wózkach widłowych
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie
  • Gwarancja min. 38,5 h / tydzień
  • Opiekę polskich koordynatorów
  • Cotygodniowa wypłata na konto
  • Kredytowany przejazd Polska – Holandia
  • Zakwaterowanie
  • Darmowy transport z lokacji do pracy
  • Możliwość długoterminowej współpracy.
  • Stawka podstawowa wynosi 14,74 €, do której doliczamy:

    - dodatek wakacyjny w wysokości 1,36€ (płacone co tydzień)
    -bovenwettelijke dagen 0,32€
    - godziny urlopowe w wysokości 1,28€ (płacone po zjeździe do Polski)
    łączna stawka z dodatkami to 17,70 €

    Wypełnienie formularza aplikacyjnego jest dla nas równoznaczne z przesłaniem CV.

    Numer KRAZ 16404 Ogłoszenie kierowane jest przez firmę Ruigrok Productie B.V.
Dziękujemy! Jeszcze tylko kilka informacji...

Wyjedź
do pracy w Holandii!

Praca w hurtowni – wózki widłowe w Holandii

Zastanawiasz się nad wyjazdem do pracy za granicę? Masz uprawnienia na wózki widłowe i chciałbyś podjąć pracę właśnie na takim stanowisku? Mamy dla Ciebie propozycję doskonałą! Oferta praca w hurtowni na stanowisku obsługi wózka widłowego bocznego wysokiego składowania czeka na Ciebie! Jest to propozycja, która umożliwi Ci poszerzenie horyzontów. Jesteś zainteresowany? Koniecznie poznaj szczegóły!

Ikona Ikona

Zadzwoń

Jeśli masz więcej pytań

+ 48 604 521 233 + 48 728 321 387