REJESTRACJA

Oferty pracy RUIGROK

Hurtownia – wózki widłowe

Opis stanowiska:

  • Praca w hurtowni
  • Obsługa wózka widłowego bocznego wysokiego składowania

Wymagania:

  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Doświadczenie w pracy na wózkach widłowych bocznego składowania
  • Doświadczenie w pracy na wózkach widłowych
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie
  • Gwarancja min. 38,5 h / tydzień
  • Opiekę polskich koordynatorów
  • Cotygodniowa wypłata na konto
  • Kredytowany przejazd Polska – Holandia
  • Zakwaterowanie
  • Darmowy transport z lokacji do pracy
  • Możliwość długoterminowej współpracy.

    Stawka podstawowa 12,76€, do której doliczamy:
  • - Dodatek wakacyjny w wysokości 1,02€ (płacone co tydzień);
  • - Godziny urlopowe wypłacane w kwocie 1,09€ (płacone po zjeździe do Polski).

    Stawka godzinowa brutto z wyżej wymienionymi dodatkami wynosi 14,87€.
Dziękujemy! Jeszcze tylko kilka informacji...

Wyjedź
do pracy w Holandii!

Ikona Ikona

Zadzwoń

Jeśli masz więcej pytań

+ 48 604 521 233 + 48 728 321 387