REJESTRACJA

Oferty pracy RUIGROK

Pakowanie żywności

Opis stanowiska:

  • Praca na hali przy taśmie

Wymagania:

  • Dyspozycyjność minimum 8 tygodni
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane prawo jazdy
  • Zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie
  • Gwarancja 38,5 h / tydzień
  • Opiekę polskich koordynatorów
  • Cotygodniowa wypłata na konto
  • Kredytowany przejazd Polska - Holandia
  • Zakwaterowanie
  • Darmowy transport z lokacji do pracy
  • Możliwość długoterminowej współpracy
  • Podstawowa stawka to: 13,50 euro, do której doliczamy:

    - Dodatek wakacyjny w wysokości 1,17 euro (płacone co tydzień);
    - Godziny urlopowe wypłacane w kwocie 1,15 euro (płacone po zjeździe do Polski).

    Stawka godzinowa brutto z wyżej wymienionymi dodatkami wynosi 15,83 euro.

    Wypełnienie formularza aplikacyjnego jest dla nas równoznaczne z przesłaniem CV.

    Numer KRAZ 16404 Ogłoszenie kierowane jest przez firmę Ruigrok Productie B.V.
Dziękujemy! Jeszcze tylko kilka informacji...

Wyjedź
do pracy w Holandii!

Praca przy taśmie – oferty pracy w Holandii

Interesuje Cię praca przy produkcji w Holandii? Rozglądasz się za pracą tymczasową? Pracuj w Holandii przy zbiorze ogórków. Przyjemna praca, na dogodnych warunkach, dzięki której zdobędziesz nowe doświadczenie i zarobisz dobre pieniądze. Zainteresowany? Przeczytaj do końca naszą ofertę pracy w Holandii i wyjedź do pracy już w najbliższą sobotę.

Ikona Ikona

Zadzwoń

Jeśli masz więcej pytań

+ 48 604 521 233 + 48 728 321 387