REJESTRACJA

Oferty pracy RUIGROK

Praca jako kierowca C+E

Opis stanowiska:

  • Przewożenie cebul kwiatowych
  • Praca od poniedziałku do piątku

Wymagania:

  • Karta kierowcy
  • Prawo jazdy C+E
  • Dyspozycyjność min. 8 Tyg

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie
  • 38,5 h pracy / tydzień
  • opiekę polskich koordynatorów
  • cotygodniowe wypłaty na konto
  • kredytowany przejazd Polska - Holandia
  • zakwaterowanie blisko miejsca pracy
  • darmowy transport z lokacji do pracy
  • Możliwość długoterminowej współpracy.
  • Stawka podstawowa wynosi 16,00 €, do której doliczamy:

    - dodatek wakacyjny w wysokości 1,28€ (płacone co tydzień)
    - godziny urlopowe w wysokości 1,36€ (płacone po zjeździe do Polski)
    łączna stawka z dodatkami to 18,64 €

    Wypełnienie formularza aplikacyjnego jest dla nas równoznaczne z przesłaniem CV.

    Numer KRAZ 16404 Ogłoszenie kierowane jest przez firmę Ruigrok Productie B.V.
Dziękujemy! Jeszcze tylko kilka informacji...

Wyjedź
do pracy w Holandii!

Praca kierowca C+E w Holandii

Jesteś zainteresowany wyjazdem do pracy za granicę? Posiadasz prawo jazdy kategorii C+E i chciałbyś wykorzystać swoje umiejętności jako kierowca w codziennej pracy? Mamy ofertę pracy stworzoną dla Ciebie! Kierowca w Holandii poszukiwany od zaraz! Jeśli zależy Ci na atrakcyjnym wynagrodzeniu oraz legalnym zatrudnieniu – aplikuj jeszcze dziś.

Co warto wiedzieć o pracy jako kierowca C i E w Holandii?

Praca jako kierowca C+E w Holandii to idealna oferta dla osób, które lubią spędzać czas w trasie! Jeśli zdecydujesz się na podjęcie pracy na tym stanowisku do Twoich obowiązków będzie należało przewożenie cebul kwiatowych. Decydując się na tę ofertę musisz wykazać się chęcią współpracy przez minimum 8 tygodni. Jeśli stwierdzisz, że chcesz zostać na tym stanowisku przez dłuższy czas – jest taka możliwość. Dodatkowo zyskujesz gwarancję godzin, a więc nie musisz martwić się, że nie będziesz miał możliwości zarabiania.

Zalety pracy jako kierowca C+E w Holandii

Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem pracy jako kierowca C+E w Holandii koniecznie poznaj zalety płynące z zatrudnienia się na tym stanowisku. Przede wszystkim możesz liczyć na atrakcyjne zarobki, a wszyscy wiemy, jak ta kwestia jest ważna. Dodatkowym atutem jest fakt, że pieniądze są wypłacane na Twoje konto co tydzień, a więc na bieżąco możesz planować swoje wydatki.

Jako kierowca C+E będziesz pracował pięć dni w tygodniu (od poniedziałku do piątku). Każdy weekend będziesz mógł poświęcić na wypoczynek lub zwiedzanie Holandii – wedle uznania. Dodatkowo decydując się na wyjazd będziesz miał możliwość skorzystania z kredytowanego przejazdu z Polska do Holandia. Oznacza to, że opłatę za przejazd będziesz mógł uregulować po pierwszej holenderskiej wypłacie! Oferujemy również zakwaterowanie blisko miejsca pracy. Zainteresowany? Aplikuj jeszcze dziś!

Praca jako jako kierowca C+E w Holandii

W Holandii rynek pracy jest dynamiczny. Wciąż jest zapotrzebowanie na nowych pracowników – tym bardziej, jeśli mają jakąś umiejętność lub kompetencje wyróżniającą ich na tle innych. W przypadku pracy jako kierowca jest to prawo jazdy kategorii C+E. Jedyne dodatkowe wymaganie to dyspozycyjność przez określony czas, czyli 8 tygodni. W razie jakichkolwiek pytań na miejscu będziesz mógł zgłosić się do polskich koordynatorów, którzy chętnie Ci pomogą.

Zaciekawiła Cię oferta pracy jako kierowca w Holandii? Odezwij się do nas!

Ikona Ikona

Zadzwoń

Jeśli masz więcej pytań

+ 48 604 521 233 + 48 728 321 387