REJESTRACJA

Oferty pracy RUIGROK

Praca na polu – ścinanie tulipanów

Opis stanowiska:

 • Praca na polu ścinanie tulipanów
 • Zrywanie główek kwiatka

Wymagania:

 • Dyspozycyjność minimum 8 tygodni
 • Nie wymagamy znajomości j.angielskiego
 • Mile widziane prawo jazdy
 • Zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

 • Legalne zatrudnienie
 • Gwarancja min. 38,5 h pracy / tydzień
 • Opiekę polskich koordynatorów
 • Cotygodniowa wypłata na konto
 • Kredytowany przejazd Polska - Holandia
 • Zakwaterowanie
 • Darmowy transport z lokacji do pracy
 • Możliwość długoterminowej współpracy
 • Podstawowa stawka to: 10,92 euro, do której doliczamy:

  - Dodatek wakacyjny w wysokości 0,87 euro (płacone co tydzień);
  - Godziny urlopowe wypłacane w kwocie 0,93 euro (płacone po zjeździe do Polski).

  Stawka godzinowa brutto z wyżej wymienionymi dodatkami wynosi 12,72 euro.

  Wypełnienie formularza aplikacyjnego jest dla nas równoznaczne z przesłaniem CV.

  Numer KRAZ 16404 Ogłoszenie kierowane jest przez firmę Ruigrok Productie B.V.
Dziękujemy! Jeszcze tylko kilka informacji...

Wyjedź
do pracy w Holandii!

Praca na polu – ścinanie tulipanów w Holandii

Rozważasz wyjazd za granicę w celach zarobkowych? Lubisz pracę przy kwiatach i sprawia Ci to dużo radości? Mamy dla Ciebie idealną ofertę zatrudnienia w Holandii! Poszukujemy osób do pracy przy ścinaniu kwiatów na polu. Jeśli szukasz pretekstu, aby wyjechać do pracy za granicę i chcesz pomnożyć swoje oszczędności lub chcesz zdobyć doświadczenie to świetna okazja, by osiągnąć zamierzone cele.

Co warto wiedzieć o pracy na polu przy ścinaniu kwiatów w Holandii?

Nie musisz posiadać specjalistycznych umiejętności, aby pracować w branży kwiatowej w Holandii. Jednocześnie nie musisz martwić się, że w związku z tym zarobki będą niższe – oferujemy Ci atrakcyjne wynagrodzenie. Praca przy ścinaniu kwiatów doskonale sprawdzi się jako sposób na sezonowy zarobek. Jeśli jesteś studentem lub chcesz wyjechać tylko na okres wakacji – ta praca jest również dla Ciebie.

Plusy oferty pracy w Holandii – ścinanie tulipanów

Ruigrok od wielu lat działa na rynku, dlatego dokłada wszelkich starań, aby w jak największym stopniu ułatwić pracownikowi codzienne funkcjonowanie za granicą. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, wprowadziliśmy przejazd kredytowany z Polski do Holandii. Polega on na tym, że osoba chcąca dostać się do Holandii ma możliwość dotarcia tam bez żadnych kosztów. Płatność za przejazd jest pobierana dopiero po pierwszej wypłacie - przed wyjazdem nie musisz martwić się o koszty związane z transportem. Firma zajmuje się również zakwaterowaniem – możesz wyjechać za granicę do pracy bez obawy, że nie znajdziesz tam noclegu. W Holandii będziesz miał opiekę polskich koordynatorów, którzy w razie potrzeby pomogą rozwiązać Twoje problemy.

Kolejną zaletą jest darmowy transport z lokalizacji do pracy – nie musisz martwić się o dodatkowe koszty, te pieniądze możesz przeznaczyć na inny cel. Istotnym aspektem jest również cotygodniowa wypłata na konto – na bieżąco jesteś w stanie monitorować swoje przychody i planować wydatki. Jest to szczególnie ważne, w sytuacji gdy wyjechałeś do Holandii, aby zaoszczędzić trochę pieniędzy. Jeśli okaże się, że praca przy ścinaniu kwiatów Ci odpowiada – istnieje możliwość długoterminowej współpracy.

Ścinanie tulipanów w Holandii – praca bez znajomości języka angielskiego

Planujesz wyjazd do pracy za granicę, ale martwi Cię to, że nie znasz języka angielskiego? Spokojnie! W tej ofercie pracy nie jest to obowiązkowe! Jeśli masz prawo jazdy to warto również tę informację wpisać to w CV. Na pewno zadziała to na Twoją korzyść. Rozważasz wyjazd do pracy za granicę z drugą połówką? Jest taka możliwość! Dodatkowo nie musisz martwić się o problemy związane z zakwaterowaniem ze swoim partnerem! Ruigrok gwarantuje rozwiązanie korzystne dla wszystkich par przyjeżdzających do pracy do Holandii – możliwość zarezerwowania podwójnego pokoju w miejscu zamieszkania.

Ikona Ikona

Zadzwoń

Jeśli masz więcej pytań

+ 48 604 521 233 + 48 728 321 387
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2022 RUIGROK Polityka prywatności