REJESTRACJA

Oferty pracy RUIGROK

Produkcja przekąsek serowych

Opis stanowiska:

  • Praca na hali o temperaturze do 10 stopni
  • Faszerowanie warzyw, plastrów wędlin serem
  • Obsługa maszyn oraz linii produkcyjnej
  • Kontrola jakości
  • Pakowanie
  • Etykietowanie gotowych zapakowanych produktów

Wymagania:

  • Dyspozycyjność minimum 8 tygodni
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane prawo jazdy
  • Zaświadczenie o niekaralności
  • Praca w systemie zmianowym
  • Przestrzeganie zasad BHP
  • Dokładność oraz zaangażowanie w pracy

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie
  • Gwarancja min. 38,5 h pracy / tydzień
  • Opiekę polskich koordynatorów
  • Cotygodniowa wypłata na konto
  • Kredytowany przejazd Polska - Holandia
  • Zakwaterowanie
  • Darmowy transport z lokacji do pracy
  • Możliwość długoterminowej współpracy
  • Podstawowa stawka to: 10,78 euro do, której doliczamy:

    - Dodatek wakacyjny w wysokości 0,86 euro (płacone co tydzień);
    - Godziny urlopowe wypłacane w kwocie 0,92 euro (płacone po zjeździe do Polski).

    Stawka godzinowa brutto z wyżej wymienionymi dodatkami wynosi 12,56 euro.

    Wypełnienie formularza aplikacyjnego jest dla nas równoznaczne z przesłaniem CV.

    Numer KRAZ 16404 Ogłoszenie kierowane jest przez firmę Ruigrok Productie B.V.

Zainteresowany?
ZOSTAW NUMER

Oddzwonimy i pomożemy znaleźć najlepszą ofertę dla Ciebie

skontaktujemy się z Tobą

Wiadomość została wysłana!
Niepoprawnie wypełnione pole

Praca przy produkcji przekąsek serowych w Holandii

Interesuje Cię ciekawa praca na produkcji? Pracuj w Holandii przy tworzeniu przekąsek serowych! Jeśli spodoba Ci się ta oferta, możesz wyjechać do pracy w Holandii już w najbliższą sobotę. Sprawdź tę ofertę!

Co warto wiedzieć o pracy przy serach w Holandii?

Praca przy produkcji przekąsek serowych w Holandii ma swoją specyficzną charakterystykę. Głównym miejscem pracy jest hala, na której przeważnie jest około 10 stopni. Do zadań pracownika będzie należało między innymi: nadziewanie warzyw kawałkami wędlin i serem, obsługa maszyn na produkcji oraz linii produkcyjnej, a także kontrolowanie jakości wytworów. Pracownik Ruigrok może zajmować się również podpisywaniem oraz pakowaniem przekąsek serowych.

Praca przy serach w NL może być pracą sezonową, pracą tymczasową bądź pracą na dłuższy okres czasu. Jednak minimalny okres pobytu w Holandii to 8 tygodni.

Zalety oferty pracy przy przekąskach serowych w Holandii

Ruigrok gwarantuje, każdemu pracownikowi, kredytowany przejazd z Polski do Holandii. Dzięki temu nie musisz posiadać pieniędzy przed wyjazdem do Holandii, ponieważ możesz zapłacić za swój przejazd dopiero po otrzymaniu pierwszej wypłaty. Wynagrodzenie jest wypłacane na konto co tydzień. Ruigrok zapewnia opiekę polskich koordynatorów, dlatego bez stresu możesz wyjechać do pracy w Holandii bez znajomości języka.

Szukasz pracy w Holandii ale martwisz się, że będziesz tęsknić za swoją drugą połówką? Ruigrok posiada oferty skierowane również dla par. Jedną z takich ofert jest właśnie praca przy produkcji przekąsek serowych w NL. Ruigrok gwarantuje pokój 2-osobowy, każdej parze wyjeżdżającej razem do pracy.

Oferta pracy w Holandii - praca od zaraz

Chciałbyś wyjechać do pracy w Holandii od zaraz? Dobrze się składa! Ta oferta jest skierowana właśnie dla Ciebie. Dodatkowym plusem tej oferty pracy, będzie gwarancja 38,5 godzin pracy w tygodniu. Zapewniamy pełne wsparcie od momentu wyjazdu do Holandii. Możesz na nas liczyć również w kwestii organizacji transportu oraz zakwaterowania.

Masz jakieś pytania dotyczące tej oferty pracy? Zadzwoń do nas, a chętnie odpowiemy na nurtujące Cię pytania.

Ikona Ikona

Zadzwoń

Jeśli masz więcej pytań

+ 48 604 521 233 + 48 728 321 387