REJESTRACJA

Oferty pracy RUIGROK

Produkcja przekąsek serowych

Opis stanowiska:

  • Praca na hali o temperaturze do 10 stopni
  • Wykonywanie zadań związanych z prowadzeniem linii produkcyjnej
  • Obsługa maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej
  • Realizowanie zleceń i planów produkcyjnych
  • Odpowiedzialność za zachowanie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wymagania:

  • Dyspozycyjność minimum 12 tygodni
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane prawo jazdy
  • Zaświadczenie o niekaralności
  • Dokładność oraz zaangażowanie w pracy

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Legalne zatrudnienie na długi okres czasu
  • Stabilne stanowisko pracy
  • Pomoc we wdrożeniu w obowiązki
  • Rozwój w karierze zawodowej
  • Zakwaterowanie
  • Kredytowany przejazd-Polska-Holandia
  • Darmowy transport z lokacji do pracy
  • Podstawowa stawka to: 14,08 euro, do której doliczamy:

    - Dodatek wakacyjny w wysokości 1,22 euro (płacone co tydzień);
    - Godziny urlopowe wypłacane w kwocie 1,20 euro (płacone po zjeździe do Polski).

    Stawka godzinowa brutto z wyżej wymienionymi dodatkami wynosi 16,51 euro.

    Wypełnienie formularza aplikacyjnego jest dla nas równoznaczne z przesłaniem CV.

    Numer KRAZ 16404 Ogłoszenie kierowane jest przez firmę Ruigrok Productie B.V.
Dziękujemy! Jeszcze tylko kilka informacji...

Wyjedź
do pracy w Holandii!

Praca przy produkcji przekąsek serowych w Holandii

Interesuje Cię ciekawa praca na produkcji? Pracuj w Holandii przy tworzeniu przekąsek serowych! Jeśli spodoba Ci się ta oferta, możesz wyjechać do pracy w Holandii już w najbliższą sobotę. Sprawdź tę ofertę!

Ikona Ikona

Zadzwoń

Jeśli masz więcej pytań

+ 48 604 521 233 + 48 728 321 387