РЕЄСТРАЦІЯ

Пропозиції роботи в Нідерландах

Багато громадян, котрі вирішили поїхати на роботу кілька років тому, сьогодні на запитання: «Чи варто було?» відповідають: «Так!». Ruigrok має різноманітні вакансії в Нідерландах. Перш за все, вони поділяються на: вакансії без знання мови, вакансії для пар та "гарячі вакансії" в Нідерландах. Перегляньте наші пропозиції!
ІНШІ ПРОПОЗИЦІЇ РОБОТИ
Circle
Circle

Робота за кордоном в Нідерландах

Хочете поїхати працювати до Нідерландів, але не можете знайти вакансію? Ви не впевнені, чи достатньо вашої кваліфікації, щоб надійно працевлаштуватися закордоном? На щастя, часи, коли однією із найважливіших навичок було знання іноземної мови, минули. Ruigrok пропонує вакансії різної кваліфікації для тих, хто шукає роботу в Нідерландах. Якщо ви не знаєте мови, боїтеся їхати один або процес підбору вакансії занадто складний, ви починаєте втрачати бажання переїзду. Тому вам необхідно прочитати цю статтю до кінця, переглянути вакансії та вирушити на роботу у Нідерландах найближчим часом.

Робота в Нідерландах для сімейних пар

У Ruigrok є багато вакансій для людей, які хочуть піти працювати зі своєю другою половинкою. Унас є різноманітні вакансії для пар в Нідерландах. Починаючи з простої механічної роботи, наприклад, роботи з квітами, роботи з виготовленням сирних закусок. Є також робота збірником замовлень у холодильній камері, робота в столярній майстерні чи на гаптуванні квіткової розсади. Все залежить від того, яка робота вам найбільше підходить. У вакансіях закордоном для пар важливим моментом є питання проживання. Спеціально для пар ми створили можливість бронювання двомісного місця в номері, неподалік від місця роботи.

Praca w Holandii od zaraz

W życiu jest wiele sytuacji, które czasem zmuszają nas do podjęcia radyklanych kroków. Takim krokiem może być właśnie decyzja o wyjeździe do Holandii do pracy. Firma Ruigrok daje możliwość wyjazdu do pracy od zaraz!
Wyjazdy organizowane są co tydzień, w sobotę. Duże doświadczenie osób przeprowadzających rekrutacje sprawia, że wszelkie formalności i sam proces odbywa się sprawnie i szybko. Szukasz pracy w poniedziałek? W sobotę możesz już być w Holandii i zacząć pracę od zaraz.

Praca wakacyjna w Holandii

Praca w Holandii na wakacje to idealna możliwość zarobienia sporych pieniędzy w krótkim czasie. Na stronie Ruigrok znajdą się różne propozycje ofert pracy sezonowej. Jeśli chcesz przyjechać tylko w okresie maj-październik, to są to oferty dla Ciebie. Może jesteś uczniem lub studentem i planujesz wyjechać za granicę? A może nie chcesz się z góry wiązać na umową na dłuższy okres czasu, tylko chcesz zobaczyć jak się odnajdziesz w pracy sezonowej w Holandii? Nie ważne jaki masz powód! Zapoznaj się z naszymi ofertami pracy na wakacje i wybierz odpowiednią dla siebie.

Oferty pracy w Holandii z przejazdem kredytowanym z Polski

Ruigrok posiada oferty pracy w Holandii z możliwością wyjazdu z miast w całej Polsce. Nieważne, czy mieszkasz na południu, czy na północy kraju. Dodatkowo przejazd Polska - Holandia jest kredytowany, co oznacza, że nie potrzebujesz środków na transport. Za przejazd można zapłacić dopiero po dostaniu pierwszej wypłaty. Firma Ruigrok organizuje wyjazdy z pomocą zaufanej firmy transportowej, która od lat zajmuje się przejazdami do Holandii. Jeśli jesteś zainteresowany wyjazdem do Holandii do pracy to masz możliwość wyjazdu m.in. z takich miast jak:

Oferty pracy w Holandii z przejazdem kredytowanym z Holandii

Ruigrok posiada oferty pracy w Holandii z możliwością wyjazdu z innego miasta. Interesuje Cię zmiana pracy w Holandii? To świetnie! Nasze oferty pracy dotyczą również osób, które aktualnie zamieszkują w Holandii. Nieważne w której części kraju się znajdujesz, nasza zaufana firma transportowa odbierze Cię z wybranego adresu. Firma GTV Bus oferuje przejazdu door to door, co oznacza, że przyjeżdża pod wskazany adres i zawozi prosto do pracy. Jeśli jesteś zainteresowany zmianą miejsca pracy to masz możliwość wyjazdu z Holandii m.in. z takich miast jak:

Praca Holandia z Ruigrok

Firma Ruigrok od lat zajmuję się rekrutacją i zatrudnianiem ludzi do pracy w Holandii. Organizuje również przejazd do Holandii. Każdy przejazd Polska-Holandia może być przejazdem kredytowanym, dzięki czemu zapłacisz za transport dopiero po pierwszej wypłacie.
Jak aplikować? Możesz złożyć aplikację poprzez formularz dostępny na stronie. W ciągu kilka dni otrzymasz telefon, podczas którego rekruter naszej firmy zada Ci kilka ważnych pytań dotyczących Twojego wyjazdu. Jeśli natomiast zależy Ci na czasie i chciałbyś wiedzieć więcej, wykonaj telefon na numer podany na stronie i porozmawiaj z osobą odpowiedzialną za Twoją rekrutację jeszcze dziś. Pamiętaj, że możesz jej zadać dowolne pytanie dotyczące ofert pracy w Holandii!

Wiekówka w Holandii - co to jest?

Myślisz nad wyjazdem do pracy w Holandii i zastanawiasz się co to jest wiekówka? Według prawa, to minimalna stawka wynagrodzenia uzależniona od wieku pracownika. Wiekówka obowiązuje osoby poniżej 21 roku życia, a pracę w Holandii można podjąć od momentu ukończenia 15 lat. Praca w Holandii ma uregulowany prawnie system, według którego pracodawca ma prawo wypłacać pracownikowi, który nie ukończył 21 roku życia, mniejszą pensję.
Pracodawca ma też jednak możliwość wypłacenia swoim pracownikom większego wynagrodzenia niezależnie od ich wieku. Jeśli masz wątpliwości co do stawki za pracę w Holandii - zadzwoń i zapytaj!

Tygodniówki a praca w Holandii

W ofertach pracy w Holandii, często pojawia się fraza "tygodniówka". Dotyczy ona wynagrodzenia. Wypłaty w Holandii mogą być one wypłacane w różnych formach oraz terminach. Możesz spotkać się z wynagrodzeniem wypłacanym co miesiąc, jak i również z tak zwanymi tygodniówkami, czyli wypłatą co tydzień. Forma wypłacania wynagrodzenia zależy od pracodawcy. Tygodniówki za granicą są korzystnym rozwiązaniem z wielu powodów. Pamiętaj, że jeśli zależy Ci na tygodniówkach w pracy w Holandii to warto na początku współpracy o tym wspomnieć.

Zakwaterowanie w pracy w Holandii - jak wygląda?

Znajdując idealną ofertę pracy w Holandii, może przyjść Ci do głowy pytanie - a co z zakwaterowaniem? Jak ono wygląda? Masz dwie opcje. Jedna to szukanie lokacji na własną rękę, druga to propozycja Ruigroka. Firma oferuje pracę z zakwaterowaniem w Holandii, dlatego nie musisz sam szukać miejsca. Ruigrok posiada około 130 miejsc, w których lokuje swoich pracowników. Mogą być to domy mieszkalne lub pokoje. Pokoje są 2, 3 oraz 4 osobowe, a pary przyjeżdżające razem do pracy w Holandii, są dostają zawsze w pokoje 2-osobowe. Wszystkie miejsca zakwaterowania są wyposażone w kuchnie, łazienki, lodówki oraz pralki. W każdej lokacji jest również Wi-Fi.

Mając takie informacje możesz zastanowić się, która opcja jest dla Ciebie lepsza. A w razie pytań, co to zakwaterowania w pracy w Holandii, zawsze możesz dopytać podczas rekrutacji. Na każde pytanie odpowiemy!

Oferty pracy w Holandii a ubezpieczenie zdrowotne

Wyjeżdżając do pracy w Holandii należy pamiętać o wielu rzeczach. Jedną z nich jest ubezpieczenie zdrowotne dla pracownika. To bardzo ważne ponieważ ubezpieczenie w Holandii jest obowiązkowe. Brak ubezpieczenia może grozić grzywną. Na szczęście Ruigrok zapewnia ubezpieczenie zdrowotne każdemu pracownikowi w czasie pracy, jak i po niej. To duże ułatwienie ponieważ nie musisz się przejmować kolejnym aspektem przed wyjazdem do Holandii. Koszt takiego ubezpieczenia zdrowotnego jest jednakowy dla wszystkich pracowników.

Proces rekrutacji do pracy w Holandii - Ruigrok

Po podjęciu decyzji o tym, że chcesz wyjechać do pracy w Holandii, należy skontaktować się z firmą Ruigrok. Można to zrobić dzwoniąc pod podany numer na stronie lub wypełnić formularz kontaktowy. Osoba rekrutująca, podczas pierwszej rozmowy, przeprowadzi wywiad mający na celu zapoznanie się z oczekiwaniami przyszłego pracownika i dopasowaniu odpowiedniej dla niego oferty. W trakcie rozmowy zostaje również podana stawka, ilość obowiązków oraz zostają podane szczegóły dotyczące zakwaterowania oraz przejazdu do Holandii. Następnie przychodzi czas na wypełnienie ostatecznego formularza oraz organizację przejazdu. Ruigrok zapewnia transport kredytowany z Polski do Holandii oraz transport door to door. Wyjazdy do Holandii odbywają się co sobotę.

Po przyjedzie na miejsce, czeka na nas spotkanie organizacyjne. W czasie spotkania zostaną podane informacje na temat zakwaterowania czy podpisania umowy. Potem pracownicy udają się do swojej lokacji i resztę niedzieli mają dla siebie. W poniedziałek zaczynają pracę.

Co zabrać ze sobą do pracy w Holandii?

Wyjeżdżając do pracy w Holandii z Ruigrok należy pamiętać, aby w bagażu znalazło się kilka ważnych przedmiotów.

  • Na liście powinny znaleźć się takie rzeczy jak: poduszka, prześcieradło oraz kołdra lub śpiwór. Ruigrok zapewnia łóżko z materacem, jednak wierzchnią część musi sobie zapewnić każdy pracownik.
  • Kolejnymi przedmiotami powinny być naczynia kuchenne. Mowa tutaj o kubku, sztućcach, talerzach czy garnku. Każde miejsce zakwaterowanie posiada lodówkę i kuchenkę, jednak wymienione naczynia trzeba mieć swoje.
  • Niezbędnikiem do pracy na hali w Holandii będą również buty robocze z metalowymi noskami.
  • Ostatnią ważną rzeczą, o której należy pamiętać, jest gotówka. Przez pierwsze dwa tygodnie w Holandii, pracownik musi mieć swoje pieniądze ponieważ wynagrodzenie jest wypłacane po pierwszych, przepracowanych dwóch tygodniach. Przez te dwa tygodnie nie można również ubiegać się o zaliczki dlatego to tak ważne by mieć na ten czas swoją gotówkę.
Jakie dokumenty potrzebujesz by wyjechać do pracy w Holandii?

Przygotowując się do wyjazdu do pracy w Holandii należy pamiętać o obowiązkowych dokumentach. Pierwszym z nich jest dowód osobisty. Musi być nieuszkodzony oraz ważny. Jest on potrzebny zarówno do przekroczenia granicy, jak i podjęcia pracy.

Kolejnym dokumentem potrzebnym do rozpoczęcia pracy w Holandii, jest zaświadczenie o niekaralności. Takie zaświadczenie możemy uzyskać z Krajowego Rejestru Karnego, które prowadzone jest przy każdym sądzie powszechnym. Jest również możliwość załatwienia zaświadczenia online, poprzez złożenie e-wniosku.

Niezbędnikiem jest także konto walutowe. Potrzebujesz go, aby otrzymywać wynagrodzenie za swoją pracę. Możesz je założyć w oddziale swojego lub innego banku oraz przez internet. Coraz więcej banków oferuje założenie konta online.

Ruigrok gwarantuje legalną pracę w Holandii, a co za tym idzie, każdy przyszły pracownik potrzebuje mieć numer SOFI/BSN. Numer SOFI to dokument, który można porównać do polskiego numeru PESEL. Jeśli nie masz takiego numeru i nie wiesz jak go załatwić - nie przejmuj się. Ruigrok pomoże złożyć odpowiednie dokumenty i uzyskać numer SOFI. Więcej informacji w strefie dla pracownika.

Wyjedź do Holandii razem z nami!

Dziękujemy! Jeszcze tylko kilka informacji...

Виїзди
на роботу в Нідерландах!

Всі права захищені © 2024 RUIGROK Політика конфіденційності