REJESTRACJA

Każdy pracownik
ma zagwarantowane:

1

min. 38,5h pracy tygodniowo

2

Legalne zatrudnienie

3

Opiekę
polskich koordynatów

4

Komfortowe zakwaterowanie

5

Darmowy transport z lokacji do pracy

6

Nowoczesną aplikację pracowniczą

7

Zapewniony transport
Polska - Holandia

8

Ubezpieczenie

Najczęściej zadawane pytania

WAŻNY I NIEUSZKODZONY DOWÓD OSOBISTY LUB PASZPORT

Dokument tożsamości jest niezbędny do przekroczenia granicy jak i podjęcia pracy! Twój dowód nie może być uszkodzony - połamany, pęknięty, sklejony. Przed planowanym wyjazdem upewnij się, czy z Twoim dowodem jest wszystko OK!

ZAŚWIADCZENIE O NIEKARALNOŚCI

Zaświadczenie o niekaralności to dokument potwierdzający, że dana osoba nie została skazana wyrokiem sądu i nie figuruje w Krajowym Rejestrze Karnym. Zaświadczenie takie uzyskamy z Krajowego Rejestru Karnego, które prowadzone jest przy każdym sądzie powszechnym. Możesz również takie zaświadczenie zdobyć online, poprzez złożenie odpowiedniego e-wniosku.

KONTO WALUTOWE

Konto walutowe bez problemu założysz w każdym Banku w Polsce! Założenie konta walutowego jest bardzo proste! Konto walutowe bez problemu otworzysz w oddziale banku lub przez Internet. Coraz więcej banków udostępnia usługę uruchomienia konta walutowego online.

NUMER SOFI / BSN

Podejmując legalną prace w Holandii musisz mieć swój numer SOFI/BSN. Sofi numer to dokument umożliwiający identyfikację podatkową, można go porównać do polskiego numeru NIP/PESEL. Nie posiadasz takiego numeru, bo nigdy wcześniej nie pracowałeś/aś w Holandii? Nic się nie martw - my pomożemy Ci złożyć odpowiednie dokumenty, aby taki numer został Ci nadany!

Jeśli nie posiadasz numeru SOFI my pomożemy Ci złożyć odpowiednie dokumenty, aby taki numer został Ci nadany!

LEGALNE ZATRUDNIENIE

Praca jest w pełni legalna, umowa o pracę tymczasową zawierana jest w Holandii z pracodawcą czyli Ruigrok Productie B.V. Czas pracy i wynagrodzenie w naszej firmie jest zgodne z ustawodawstwem holenderskim.

ZAKWATEROWANIE

Ruigrok posiada obecnie 130 lokacji dla naszych pracowników. Są to hotele pracownicze oraz domy mieszkalne. Pokoje są 2-4 osobowe, wszystkie lokacje wyposażone są w kuchnie, łazienki, lodówki, pralki, Wi-Fi.

COTYGODNIOWA WYPŁATA NA KONTO

Pracownik otrzymuje cotygodniowe przelewy na wskazane konto bankowe (najczęściej jest to piątek) oraz szczegółowe rozliczenie za przepracowany tydzień.

OPIEKA POLSKICH KOORDYNATORÓW

Podejmując pracę w Holandii, nie musisz martwić się o komunikację w miejscu pracy - w naszej firmie jesteś pod opieką polskich koordynatorów, którzy przygotują Cię do podjęcia pracy jak i pomogą w drożeniu się w obowiązki.

UBEZPIECZENIE

Ruigrok Productie B.V. zapewnia pracownicze ubezpieczenie zdrowotne , obowiązuje ono w trakcie pracy jak i poza nią. Koszt ubezpieczenia jest jednakowy dla wszystkich pracowników.

STAŁE GODZINY PRACY

Nasi pracownicy mają zagwarantowane 38,5 h pracy w tygodniu, plus nadgodziny.

KREDYTOWANY TRANSPORT POLSKA – HOLANDIA DOOR TO DOOR

Organizujemy przejazd Firmą Przewozową GTV Bus, naszym zaufanym partnerem w transporcie. Organizujemy wyjazdy z całej Polski, odbierając naszych pracowników spod wskazanego przez nich adresu i zawożąc ich prosto do celu na terenie Holandii. Przejazd jest kredytowany. www.gtvbus.pl

DARMOWY TRANSPORT Z LOKACJI DO PRACY

Każdy pracownik bez względu na odległość z lokacji do pracy, ma gwarancję darmowego transportu – pracownicy, których trasa z lokacji do pracy nie przekracza 7 km dostają darmowy rower, pracownicy z odległością powyżej 7 km są dowożeni do pracy darmowym busem / samochodem .

NOWOCZESNĄ APLIKACJĘ

Jest to aplikacja dzięki której, każdy pracownik ma dostęp do swoich solarisów, godzin pracy, jarografów, dat zjazdów i przyjazdów.

Ruigrok współpracuje z zaufaną od lat firmą transportową GTV Bus.

GTV Bus zapewnia każdemu naszemu pracownikowi transport door to door , czyli przejazd z adresu pod adres – Ty podajesz nam adres spod którego chcesz być odebrany, a nasz przewoźnik odbierze Cię dokładnie z tego adresu i zawiezie Cię prosto do celu.

Każdy przejazd naszego pracownika jest kredytowany – nie ponosisz żadnych kosztów przed wyjazdem, płatność za przejazd zostanie uregulowana z Twojej wypłaty zarobionej w Ruigrok.

Nie musisz martwić się umawianiem transportu – Ty podajesz nam tylko adres, z którego chcesz być odebrany, a my organizujemy dla Ciebie cały przejazd razem z GTV BUS.

Każdy pracownik ma zagwarantowane minimum 38,5 h pracy / tygodniowo, więc pełen dzień pracy wynosi 8 h + ewentualne nadgodziny wynikające z zapotrzebowania.

Ruigrok posiada obecnie 130 lokacji dla naszych pracowników. Są to hotele pracownicze oraz domy mieszkalne. Pokoje są 2-4 osobowe, wszystkie lokacje wyposażone są w kuchnie, łazienki, lodówki, pralki, Wi-Fi.

Ruigrok Productie B.V. zapewnia pracownicze ubezpieczenie zdrowotne , obowiązuje ono w trakcie pracy jak i poza nią. Koszt ubezpieczenia jest jednakowy dla wszystkich pracowników.

  • poduszkę, śpiwór/kołdra, oraz prześcieradło – każda lokacja jest wyposażona w łóżko z materacem, część wierzchnią każdy pracownik musi mieć swoją;

  • naczynia kuchenne (.kubek, talerz , sztućce, garnek itp.) – każda lokacja posiada kuchnie, wyposażoną w lodówki, kuchenki, należy zabrać tylko wymienione naczynia;

  • buty robocze (z metalowymi noskami ) – są niezbędne przy pracy na hali;

  • gotówkę na pierwsze dwa tygodnie (wyżywienie we własnym zakresie) – pierwszą wypłatę każdy pracownik dostaje po dwóch przepracowanych tygodniach ( każdą już kolejną co tydzień – zazwyczaj w piątek ), przez pierwsze dwa tygodnie nie ma możliwości zaliczek, więc niezbędne jest zabezpieczenie się finansowo na ten czas.

Zainteresowany?
ZOSTAW NUMER

Zainteresowany?

Oddzwonimy i pomożemy znaleźć najlepszą ofertę dla Ciebie

skontaktujemy się z Tobą

Wiadomość została wysłana!
Niepoprawnie wypełnione pole
Niepoprawnie wypełnione pole
Circle
Circle
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2021 RUIGROK Polityka prywatności