REJESTRACJA

Każdy pracownik
ma zagwarantowane:

1

min. 38,5h pracy tygodniowo

2

Legalne zatrudnienie

3

Opiekę
polskich koordynatów

4

Komfortowe zakwaterowanie

5

Darmowy transport z lokacji do pracy

6

Nowoczesną aplikację pracowniczą

7

Zapewniony transport
Polska - Holandia

8

Ubezpieczenie

Najczęściej zadawane pytania

Ikona
WAŻNY I NIEUSZKODZONY DOWÓD OSOBISTY LUB PASZPORT
Dokument tożsamości jest niezbędny do przekroczenia granicy jak i podjęcia pracy! Twój dowód nie może być uszkodzony - połamany, pęknięty, sklejony. Przed planowanym wyjazdem upewnij się, czy z Twoim dowodem jest wszystko OK!
Ikona
ZAŚWIADCZENIE O NIEKARALNOŚCI
Zaświadczenie o niekaralności to dokument potwierdzający, że dana osoba nie została skazana wyrokiem sądu i nie figuruje w Krajowym Rejestrze Karnym. Zaświadczenie takie uzyskamy z Krajowego Rejestru Karnego, które prowadzone jest przy każdym sądzie powszechnym. Możesz również takie zaświadczenie zdobyć online, poprzez złożenie odpowiedniego e-wniosku.
Ikona
KONTO WALUTOWE
Konto walutowe bez problemu założysz w każdym Banku w Polsce! Założenie konta walutowego jest bardzo proste! Konto walutowe bez problemu otworzysz w oddziale banku lub przez Internet. Coraz więcej banków udostępnia usługę uruchomienia konta walutowego online.
Ikona
NUMER SOFI / BSN
Podejmując legalną prace w Holandii musisz mieć swój numer SOFI/BSN. Sofi numer to dokument umożliwiający identyfikację podatkową, można go porównać do polskiego numeru NIP/PESEL. Nie posiadasz takiego numeru, bo nigdy wcześniej nie pracowałeś/aś w Holandii? Nic się nie martw - my pomożemy Ci złożyć odpowiednie dokumenty, aby taki numer został Ci nadany!

Ikona
Jeśli nie posiadasz numeru SOFI my pomożemy Ci złożyć odpowiednie dokumenty, aby taki numer został Ci nadany!

Ikona
LEGALNE ZATRUDNIENIE

Praca jest w pełni legalna, umowa o pracę tymczasową zawierana jest w Holandii z pracodawcą czyli Ruigrok Productie B.V. Czas pracy i wynagrodzenie w naszej firmie jest zgodne z ustawodawstwem holenderskim.
Ikona
DARMOWY TRANSPORT Z LOKACJI DO PRACY

Każdy pracownik bez względu na odległość z lokacji do pracy, ma gwarancję darmowego transportu – pracownicy, których trasa z lokacji do pracy nie przekracza 7 km dostają darmowy rower, pracownicy z odległością powyżej 7 km są dowożeni do pracy darmowym busem / samochodem.
Ikona
ZAKWATEROWANIE

Ruigrok posiada obecnie 130 lokacji dla naszych pracowników. Są to hotele pracownicze oraz domy mieszkalne. Pokoje są 2-4 osobowe, wszystkie lokacje wyposażone są w kuchnie, łazienki, lodówki, pralki, Wi-Fi.
Ikona
COTYGODNIOWE WYPŁATY NA KONTO

Pracownik otrzymuje cotygodniowe przelewy na wskazane konto bankowe (najczęściej jest to piątek) oraz szczegółowe rozliczenie za przepracowany tydzień.
Ikona
OPIEKĘ POLSKICH KOORDYNATORÓW

Podejmując pracę w Holandii, nie musisz martwić się o komunikację w miejscu pracy - w naszej firmie jesteś pod opieką polskich koordynatorów, którzy przygotują Cię do podjęcia pracy jak i pomogą w drożeniu się w obowiązki.
Ikona
UBEZPIECZENIE

Ruigrok Productie B.V. zapewnia pracownicze ubezpieczenie zdrowotne , obowiązuje ono w trakcie pracy jak i poza nią. Koszt ubezpieczenia jest jednakowy dla wszystkich pracowników.
Ikona
STAŁE GODZINY PRACY

Nasi pracownicy mają zagwarantowane 38,5 h pracy w tygodniu, plus nadgodziny.
Ikona
KREDYTOWANY TRANSPORT POLSKA – HOLANDIA DOOR TO DOOR

Organizujemy przejazd Firmą Przewozową GTV Bus, naszym zaufanym partnerem w transporcie. Organizujemy wyjazdy z całej Polski, odbierając naszych pracowników spod wskazanego przez nich adresu i zawożąc ich prosto do celu na terenie Holandii. Przejazd jest kredytowany. www.gtvbus.pl
Ikona
NOWOCZESNĄ APLIKACJĘ

Jest to aplikacja dzięki której, każdy pracownik ma dostęp do swoich solarisów, godzin pracy, jarografów, dat zjazdów i przyjazdów.

Ikona
Ruigrok współpracuje z zaufaną od lat firmą transportową GTV Bus.

GTV Bus zapewnia każdemu naszemu pracownikowi transport door to door , czyli przejazd z adresu pod adres – Ty podajesz nam adres spod którego chcesz być odebrany, a nasz przewoźnik odbierze Cię dokładnie z tego adresu i zawiezie Cię prosto do celu.

Każdy przejazd naszego pracownika jest kredytowany – nie ponosisz żadnych kosztów przed wyjazdem, płatność za przejazd zostanie uregulowana z Twojej wypłaty zarobionej w Ruigrok.

Nie musisz martwić się umawianiem transportu – Ty podajesz nam tylko adres, z którego chcesz być odebrany, a my organizujemy dla Ciebie cały przejazd razem z GTV BUS.

Ikona
Każdy pracownik ma zagwarantowane minimum 38,5 h pracy / tygodniowo, więc pełen dzień pracy wynosi 8 h + ewentualne nadgodziny wynikające z zapotrzebowania.

Ikona
Ruigrok posiada obecnie 130 lokacji dla naszych pracowników. Są to hotele pracownicze oraz domy mieszkalne. Pokoje są 2-4 osobowe, wszystkie lokacje wyposażone są w kuchnie, łazienki, lodówki, pralki, Wi-Fi.

Ikona
Ruigrok Productie B.V. zapewnia pracownicze ubezpieczenie zdrowotne , obowiązuje ono w trakcie pracy jak i poza nią. Koszt ubezpieczenia jest jednakowy dla wszystkich pracowników.

Ikona
 • poduszkę, śpiwór/kołdra, oraz prześcieradło – każda lokacja jest wyposażona w łóżko z materacem, część wierzchnią każdy pracownik musi mieć swoją;
Ikona

 • naczynia kuchenne (.kubek, talerz , sztućce, garnek itp.) – każda lokacja posiada kuchnie, wyposażoną w lodówki, kuchenki, należy zabrać tylko wymienione naczynia;
 • Ikona
 • buty robocze (z metalowymi noskami ) – są niezbędne przy pracy na hali;
 • Ikona

 • gotówkę na pierwsze dwa tygodnie (wyżywienie we własnym zakresie) – pierwszą wypłatę każdy pracownik dostaje po dwóch przepracowanych tygodniach ( każdą już kolejną co tydzień – zazwyczaj w piątek ), przez pierwsze dwa tygodnie nie ma możliwości zaliczek, więc niezbędne jest zabezpieczenie się finansowo na ten czas.
 • Dziękujemy! Jeszcze tylko kilka informacji...

  Wyjedź
  do pracy w Holandii!

  Circle
  Circle
  Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024 RUIGROK Polityka prywatności