REJESTRACJA

Oferty Pracy w Holandii

Wielu naszych rodaków zdecydowało się na wyjazd kilka lat temu i dziś na pytanie: „Czy było warto”? Odpowiadają: „ Zdecydowanie tak!” Firma Ruigrok posiada w swoim zasobie zróżnicowane oferty pracy w Holandii. Przede wszystkim dzielą się na: oferty pracy w Holandii bez języka, oferty pracy w Holandii dla par oraz oferty pracy w Holandii od zaraz. Sprawdź nasze oferty!
INNE OFERTY PRACY
Circle
Circle

Praca za granicą w Holandii

Chcesz wyjechać do Holandii do pracy, ale masz problem ze znalezieniem tej konkretnej oferty? Nie jesteś też pewien, czy Twoje kwalifikacje wystarczą, aby otrzymać solidne zatrudnienie za granicą? Minęły na szczęście czasy, gdzie jedną z najważniejszych umiejętności była znajomość języka obcego. Firma Ruigrok wchodzi naprzeciw oczekiwaniom ludzi poszukujących pracy w Holandii i dostosowuje oferty pracy do różnych kwalifikacji. Jeśli brak znajomości języka, obawy przed wyjazdem samemu lub zbyt długi proces rekrutacji powoduje, że zaczynasz tracić ochotę na jakiekolwiek wyjazdy, usiądź wygodnie, przeczytaj do końca ten opis, zobacz oferty pracy w Holandii i wyjedź do pracy już w najbliższą sobotę.

Praca w Holandii dla par

W swoich ofertach firma Ruigrok ma sporo ofert dla osób chcących wyjechać do pracy z drugą połówką. Oferty pracy w Holandii dla par są bardzo zróżnicowane. Poczynając od prostych, mechanicznych prac jak na przykład praca przy kwiatach, praca przy produkcji przekąsek serowych. Dostępne są również prace jako order picker w chłodni, praca w stolarni lub na przy pikowaniu sadzonek kwiatowych. Wszystko zależy, która praca najbardziej Wam odpowiada. W ofertach o pracę za granicą dla dwojga ważnym punktem jest kwestia zakwaterowania. Specjalnie dla par stworzyliśmy możliwość zarezerwowania podwójnego miejsca w pokoju, niedaleko lokacji Waszej pracy.

Praca w Holandii bez języka

Dla osób, które są w gotowości aby podjąć pracę w Holandii bez języka angielskiego czy niderlandzkiego firma Ruigrok przygotowała kilka propozycji podjęcia legalnego zatrudnienia w Niderlandach. Są to na przykład: pakowanie ogórków, praca na polu przy cebulkach kwiatowych, praca w chłodni jako order picker. Są to zazwyczaj łatwe prace, nie wymagające ciągłego kontaktu z przełożonym. W pierwszych dniach pracy, wszystko zostanie Ci dokładnie wyjaśnione i przedstawione tak aby praca była dla Ciebie łatwa i przyjemna. Dodatkowym ułatwieniem jest to, że na miejscu znajdują się polscy koordynatorzy, którzy są tam po to, aby Ci pomóc i odpowiedzieć na każde nurtujące Cię pytanie.

Praca w Holandii od zaraz

W życiu jest wiele sytuacji, które czasem zmuszają nas do podjęcia radyklanych kroków. Takim krokiem może być właśnie decyzja o wyjeździe do Holandii do pracy. Firma Ruigrok daje możliwość wyjazdu do pracy od zaraz! Wyjazdy organizowane są co tydzień, w sobotę. Duże doświadczenie osób przeprowadzających rekrutacje sprawia, że wszelkie formalności i sam proces odbywa się sprawnie i szybko. Szukasz pracy w poniedziałek? W sobotę możesz już być w Holandii i zacząć pracę od zaraz.

Praca w Holandii z Ruigrok

Firma Ruigrok od lat zajmuję się rekrutacją i zatrudnianiem ludzi do pracy w Holandii. Organizuje również przejazd do Holandii. Każdy przejazd Polska-Holandia może być przejazdem kredytowanym, dzięki czemu zapłacisz za transport dopiero po pierwszej wypłacie. Jak aplikować? Możesz złożyć aplikację poprzez formularz dostępny na stronie. W ciągu kilka dni otrzymasz telefon, podczas którego rekruter naszej firmy zada Ci kilka ważnych pytań dotyczących Twojego wyjazdu. Jeśli natomiast zależy Ci na czasie i chciałbyś wiedzieć więcej, wykonaj telefon na numer podany na stronie i porozmawiaj z osobą odpowiedzialną za Twoją rekrutację jeszcze dziś. Wyjedź do Holandii razem z nami!

Dziękujemy! Jeszcze tylko kilka informacji...

Wyjedź
do pracy w Holandii!

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2022 RUIGROK Polityka prywatności