REJESTRACJA
<< Powrót

Koszty wyjazdu do Holandii

Zanim podejmiesz decyzje o wyjeździe do Holandii – warto dokładnie zaplanować swój budżet. Przed otrzymaniem pierwszej, holenderskiej wypłaty przez jakiś czas będziesz musiał korzystać ze swoich oszczędności. Oprócz zaplanowania budżetu na pierwsze dni poza granicami Polski są wydatki, które musisz ponieść decydując się na wyjazd do Holandii. Zapoznaj się z poniższym wpisem, aby poznać szczegóły.

Koszty transportu do Holandii

Przejazd do Holandii można zorganizować na kilka sposobów. Jednym z nich jest wybór transportu na własną rękę. Natomiast planując wyjazd do Holandii z Ruigrok ten problem odchodzi na drugi plan, ponieważ firma wprowadziła dla swoich klientów możliwość przejazdu kredytowanego, co oznacza, że za podróż będą mogli zapłacić dopiero po swojej pierwszej, holenderskiej wypłacie. Co więcej – firma zapewnia przejazd door to door – kierowca odbierze Cię spod wskazanego adresu i zawiezie tam, gdzie będziesz chciał. Od lat współpracujemy z firmą GTV zajmującą się transportem osobowym na skalę europejską. Dzięki temu możesz podróżować w komfortowych warunkach bez niepotrzebnego stresu.

Koszty jedzenia w Holandii

Koszty życia w Holandii są zbliżone do tych w Polsce, dlatego nie odczujesz dużej różnicy. Co więcej – większość wynagrodzeń za prace w Ruigrok wypłacana jest w systemie tygodniowym. Oznacza to, że otrzymasz swoją pierwszą wypłatę już po pierwszym tygodniu pracy. Dzięki temu ekspresowo będziesz mógł opłacić przejazd z Polski do Holandii (jeśli zdecydujesz się na własny transport), a pozostałą część wypłaty przeznaczyć na bieżące wydatki.

Koszty zakwaterowania – Holandia

Obawiasz się, że nie znajdziesz miejsca do spania w atrakcyjnej cenie? Wystarczy, że zdecydujesz się wyjechać do pracy do Holandii z Ruigrok. Dzięki temu będziesz miał możliwość zakwaterowania w bardzo dobrej cenie. To firma zajmie się tą kwestią, a Ty nie będziesz musiał szukać mieszkania na własną rękę. Ruigrok zapewnia komfortowe zakwaterowanie. Wszystkie lokacje wyposażone są w kuchnie, łazienki, lodówki, pralki oraz Wi-Fi. Co więcej – możesz liczyć na darmowy transport z miejsca zamieszkania do miejsca pracy, dzięki temu będziesz mógł odłożyć większą sumę pieniędzy.

Zarobki w pracy w Holandii

Pomimo wzrastających cen na całym świecie wyjazd do pracy do Holandii nadal umożliwia odłożenie pieniędzy. Jest to jedna z najważniejszych zalet wpływająca na popularność rynku pracy w Holandii. Oprócz możliwości zarobienia pieniędzy, każda osoba wyjeżdżająca za granicę ma szansę zdobyć doświadczenie, nauczyć się obcego języka czy poznać nowe osoby.

Dziękujemy! Jeszcze tylko kilka informacji...

Wyjedź
do pracy w Holandii!

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024 RUIGROK Polityka prywatności