REJESTRACJA
<< Powrót

Proces rekrutacji do pracy w Holandii w Ruigroku

Każdy, kto chciałby podjąć pracę w Holandii, musi przejść proces rekrutacyjny. Zastanawia Cię jak wygląda proces zatrudnienia w Ruigroku? Już spieszymy z wyjaśnieniem. Przeczytaj niniejszy wpis, a dowiesz się co Cię czeka krok po kroku.

Jak znaleźć pracę w Holandii?

Na stronie Ruigrok możemy znaleźć wiele ofert pracy w Holandii. Jeśli jakaś oferta nas zainteresuje, bądź będziemy pewni, że to właśnie ta, której szukaliśmy, możemy zadzwonić pod numer podany na stronie i od razu wyrazić chęć wyjazdu do Holandii. Drugą opcją jest wypełnienie formularzu na stronie. Podajemy swoje podstawowe dane jak imię, datę wyjazdu na którą się zdecydowaliśmy oraz numer telefonu. Osoba zajmująca się rekrutacją oddzwoni do nas w najbliższym czasie. 

Jak przebiega rozmowa z osobą przeprowadzającą rekrutacje? 

Wszystkie rozmowy rekrutacyjne do pracy w Holandii są przeprowadzane drogą telefoniczną. Osoba przeprowadzająca rekrutację, zadaje kilka pytań, które mają na celu doprecyzowanie oczekiwań przyszłego pracownika. Pytania dotyczą ilości osób chętnych do pracy w Holandii, daty wyjazdu oraz podstawowych danych osobowych. Na podstawie uzyskanych informacji, osoba rekrutująca przedstawia nam ofertę pracy. Informuje nas o tym na czym polega praca, jaka jest stawka, przedstawia warunki przejazdu oraz zakwaterowania. Jeśli osoba zainteresowana pracą w Holandii jest zdecydowana na daną ofertę pracy to zostaje zapisana na listę wyjazdów. Każda osoba zostaje także poinformowana o tym, co musi ze sobą zabrać do pracy w NL.

Organizacja przejazdu do pracy w Holandii

Kolejnym krokiem w procesie rekrutacji będzie organizacja przejazdu do Holandii. Podczas rozmowy z osobą rekrutującą, podajemy adres spod którego ma nas odebrać bus do Holandii. Ruigrok współpracuje od wielu lat z zaufaną firmą transportową GTV Bus oraz oferuje przejazd kredytowany do Holandii. Dzień przed wyjazdem GTV Bus potwierdza telefonicznie adres i wyjazd każdej osoby. 

Wyjazdy do pracy w Holandii odbywają się co sobotę. GTV Bus odbiera pracowników i zawozi prosto do miejscowości Hillgrom, gdzie znajduje się biuro Ruigrok. 

Co nas czeka po przyjeździe do Holandii?

Po przyjeździe do biura Ruigrok w Holandii czeka nas spotkanie organizacyjne, podpisanie umowy oraz przydzielenie zakwaterowania. Następnie busy rozwożą pracowników do lokacji. Resztę dnia pracownicy mają wolne, a w poniedziałek rozpoczynają pracę.

Dziękujemy! Jeszcze tylko kilka informacji...

Wyjedź
do pracy w Holandii!

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024 RUIGROK Polityka prywatności