REJESTRACJA
<< Powrót

Dlaczego praca w Holandii to nadal dobry wybór?

Praca w Holandii – czy warto wyjechać?

Aktualnie na terenie Holandii przebywała około 200 tysięcy Polaków (według CBS). W związku ze wzrostem cen w naszym kraju, liczba osób wyjeżdżających do pracy w Holandii ciągle wzrasta. Dzięki pracy za granicą możemy polepszyć status finansowy, zadbać o komfort życia swojej rodziny, mieć pewne zatrudnienie, a także zdobyć cenne doświadczenie.

Praca na terenie Holandii

Kiedyś praca za granicą była uważana za ostateczność. Kojarzyła się z czymś niepewnym, a często i nielegalnym. Na szczęście wiele obaw związanych z podjęciem pracy w Holandii zostało obalonych i coraz więcej osób decyduje się na wyjazd za granicę.

Problemem wśród niektórych osób stawała się umiejętność posługiwania językiem angielskim. Jednak wiele firm wyszło na przeciw potrzebom i stworzyły specjalne oferty pracy za granicą bez języka.

Opinie pracy w Holandii to coś, co zawsze warto sprawdzić przed decyzją o wyborze agencji z którą zamierzamy wyjechać za granicę.

Praca za granicą – organizacja Twojego wyjazdu

Aby organizacja Twojego wyjazdu za granicę kosztowała Cię jak najmniej stresu, tym bardziej jeśli jest to Twój pierwszy wyjazd pozwól, że Ci w tym pomożemy.

W Ruigrok wyjazd z Polski do Holandii jest kredytowany. Oznacza to, że za przejazd do Holandii zapłacisz dopiero po pierwszej wypłacie. W Holandii wynagrodzenie jest wypłacane na konto bankowe co tydzień. Każda oferta pracy przewiduje zakwaterowanie dla pracownika. Nieistotne, czy będziesz pracował jako order picker w hurtowni, czy przy cebulkach kwiatowych na hali. Masz pewne miejsce w 2-4 osobowym pokoju, wyposażonym w łazienkę, kuchnię i darmowy dostęp do Internetu.

Wyjazd do Holandii – co Cię czeka?

Przy organizacji Twojego wyjazdu, ważne będzie abyś w trakcie rekrutacji podał dokładny adres, spod którego firma transportowa ma Cię odebrać. Ruigrok, firma oferująca pracę za granicą, od lat współpracuje z zaufaną firma przewozową GTV Bus, której, wygodnie i szybko udasz się do Holandii.

Dwa dni przed wyjazdem, pracownik firmy transportowej zadzwoni do Ciebie, aby potwierdzić wskazany przez Ciebie adres i godzinę odbioru. Po przyjedzie do Holandii weźmiesz udział w spotkaniu organizacyjnym, na którym zostaną omówione wszystkie najważniejsze sprawy, a następnie busy rozwiozą pracowników do danych lokacji.

Wyjazdy organizowane są co soboty, oznacza to, że w weekend będziesz miał czas na zaaklimatyzowanie się w nowym otoczeniu, a pracę rozpoczniesz dopiero w poniedziałek. 

Dziękujemy! Jeszcze tylko kilka informacji...

Wyjedź
do pracy w Holandii!

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024 RUIGROK Polityka prywatności